Kaip pirkti?

Redakcijos knygyne nusipirkti knygų itin paprasta. Jums tereikia išsirinkti knygas, užpildyti užsakymą ir atlikti apmokėjimą. Visos knygos bus pristatomos be jokio papildomo mokesčio.

 • Knygos pasirinkimas

  Knygyno tituliniame puslapyje pateikiame naujausiai išleistas knygas. Be to knygos galite ieškoti pagal katalogo kategorijas. Šiuo metu mūsų leidykla pristato keturių žanrų knygas : biografines, kulinarines, sveikatos ir grožio bei romanus.

  Jeigu jau esate apsisprendę ir norite iš karto įsigyti jus dominančią knygą, spauskite mygtuką „Į krepšelį“. Jeigu spragtelėsite ant pavadinimo ar knygos viršelio, galėsite pasiskaityti plačiau pateikiamą informaciją ar pavartyti keletą vidinių puslapių. Jeigu knyga jums patiko ir nusprendėte pirkti, spauskite mygtuką į krepšelį.

  Knygų krepšelio puslapyje galite keisti užsakomų knygų kiekį, išimti knygas iš krepšelio arba pridėti kitų knygų. Peržiūrėję krepšelį, galite vėl grįžti prie knygų paieškos. Duomenys krepšelyje išliks.

 • Knygos pirkimas

  Kai jau išsirinkote visas norimas knygas ir nurodėte jų kiekius krepšelyje, prašome įvesti visus pirkimui reikalingus duomenis. Po prekių krepšeliu yra langas – „Užsakymo informacija“, kuriame turėsite užpildyti prašomus duomenis.

  Fizinis asmuo – jeigu esate fizinis asmuo ir perkate asmeniniam naudojimui.

  Juridinis asmuo – jeigu perkate įmonės vardu ir jums būtina PVM sąskaita-faktūra.

  Mokėtojo vardas - nurodomas mokėtojo vardas, iš kurio sąskaitos bus atliktas mokėjimas.

  Mokėtojo pavardė - nurodoma mokėtojo pavardė, iš kurio sąskaitos bus atliktas mokėjimas.

  Mokėtojo el. paštas - nurodomas mokėtojo el. paštas, į kurį ateis knygos pirkimo patvirtinimas arba kuriuo bus susisiekiama kilus nesklandumų.

  Jeigu perkate sau, tai žemiau pildykite adresą, kuriuo jums turi būti tiesiogiai pristatomos knygos. Knygas galite adresuoti kitam asmeniui (pvz, kaip dovaną). Pasirinkite „Gavėjas kitas“ ir įveskite gavėjo vardą ir pavardę.

  Miestas/gyvenvietė - pasirinkite miestą ar gyvenvietę iš sąrašo, kur reikia pristatyti knygas. Jeigu gavėjo vietovė yra miestelis ar kaimas ir priklauso kurio nors miesto savivaldybei, reikia rinktis iš sąrašo „Savivaldybė“. Tuomet Miesto/gyvenvietės rinktis nereikia.

  Savivaldybė - pasirinkite miesto savivaldybę, kurioje yra adresatas. Jeigu pasirinkote miestą, tai savivaldybės rinktis nereikia.

  Miestelis/kaimas
  – pasirinkite vietovę pagal pasirinktos savivaldybės miestelių ir kaimų sąrašą.

  Gatvė, namas ir butas — nurodomas tikslus adresas, kuriuo reikia pristatyti knygas. Pavadinimą ir numerius įveskite atskirai į nurodytus laukelius.

  Pašto kodas LT
  — nurodomas gavėjo pašto kodas. Jeigu kodo nežinote, galite susirasti internetiniame puslapyje www.post.lt pagal nuorodą „Pašto kodas LT“. Kodą įveskite tik skaitmenimis.

  Komentarai
  — jeigu turite pastabų ar norite ką nors patikslinti dėl knygų pristatymo, būtinai viską parašykite. Būtinai nurodykite laiptinės durų kodą, jeigu toks yra arba galite parašyti tel. numerį, kad esant reikalui kurjeris galėtų pasitikslinti pristatymo detales.

  Apmokėjimo būdas — pasirenkama apmokėjimo sistema. Jeigu pasirinksite vieną iš trijų bankų, tai kai prisijungsite bus suformuotas pavedimas ir beliks tik patvirtinti mokėjimą. Jeigu neturite galimybės atsiskaityti elektroniniu būdu per vieną iš šių bankų, tuomet reikės pasirinkti „Pavedimu pagal pateiktą sąskaitą iš kito banko“. Jums reikės suformuoti pavedimą pagal sąskaitos duomenis. Būtinai nurodykite užsakymo numerį.

  Kai viską užpildysite, paspauskite apačioje esantį mygtuką „Pirkti“. Matysite visą užsakymo informaciją. Peržiūrėkite, ar tikrai norite įsigyti visas sąraše esančias knygas bei pasitikrinkite ar gavėjo adresas teisingas ir dar kartą paspauskite „Pirkti“. Jeigu radote klaidų spauskite „Redaguoti“ ir grįžkite į užsakymo formą, kad galėtumėte ištaisyti klaidas.

 • Apmokėjimas

  Apmokėjimą galite atlikti tiesiogiai naudodamiesi SEB, „Swedbank“ ir ‚Nord LB“ elektroninės bankininkystės sistemomis. Paspaudę mygtuką „Apmokėti“ būsite nukreipti į pasirinkto banko puslapį. Įvedę prisijungimo duomenis pateksite į suformuotą knygų užsakymo pavedimą. Beliks patvirtinti mokėjimą.

  Taip pat galite apmokėti užsakymą grynais pinigais banke arba pavedimu iš kito banko. Išankstinio mokėjimo sąskaita jums bus išsiųsta el. paštu arba ją galėsite atsispausdinti iš karto, paspaudę nuorodą.
 • Užsakymo patvirtinimas ir knygos pristatymas

  Kai apmokėsite užsakymą, jis bus patvirtintas. Patvirtinimas jums bus išsiųstas el. paštu iš karto, kaip tik bankas įskaitys apmokėjimą į mūsų sąskaitą. Dažniausiai tai būna po kelių minučių, kai bankas gauna jūsų patvirtinimą dėl mokėjimo.

  Patvirtinę užsakymą mes nemokamai pristatysime įsigytas knygas nurodytu adresu. Siunčiame nedelsdami iš Kauno centrinio pašto su įteikimo registracija. Į didžiuosius miestus paprastai pristatom per 2-3 darbo dienas, o į mažesnius miestelius ir kaimo vietoves - per 3-5 darbo dienas.